Home / Showbiz / Kush iu bashkangjit Blerim Destanit në Milano?! (FOTO)

Kush iu bashkangjit Blerim Destanit në Milano?! (FOTO)

Pak orë para ndeshjes së ekipit nga Tetova Shkëndija me Milan në San Siro, normalisht se nuk ka se si të mungoj atje aktori Blerim Destani.

Krahas Destanit dhe mikut të tij, reperit Mc Kresha, duket se një grup i gjërë i fytyrave publike i është bashkangjitur për ta parë ndeshjen për së afërmi.

Nën shoqërinë e aktorit nuk ka munguar as ish-kapiteni Lorik Cana dhe djali i Presidentit Thaçi, Endriti si më i riu.

Disa postime nga ky grumbullim i ka ndarë me ndjekësit e tij të shumtë vetë Destani, pak kohë para nisjes së ndeshjes.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *