Home / Showbiz / Ky është çifti më i ri i estradës (Foto)

Ky është çifti më i ri i estradës (Foto)

Ditë më parë u përfol shumë për një lidhje të mundshme mes dy artistëve të estradës.
E gjithë kjo pasi javë më parë u publikua një fotografi ku reperi i njohur Buta shfaqej përkrah këngëtares Edona Vatoci.

Megjithatë, një imazh i publikuar së fundmi në rrjetet sociale, lë të kuptohet se dy artistët e njohur janë në lidhje.

Është vetë Edona e cila në profilin e saj në instagram ka publikuar orë më parë një fotografi ku shihet në një dhomë së bashku me Butën, transmeton Express.

Edona në këtë fotografi kishe lënë mbishkrim një emoji zemër.

I menjëhershëm ishte edhe Buta i cili gjithashtu në koment i ka lënë Edonës një zemër dhe disa emoji tjerë.

Buta e Edona kanë marrë urime të shumta.

 

Kujtojmë se Edona ishte pjesëmarrëse në spektaklin “The Voice of Albania”, ku mori gjithë vëmendjen me talentin e saj.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *