Home / Showbiz / Kylie Jenner mungoi në mbrëmjen e maturës, bukuroshja tregon arsyen (Video)

Kylie Jenner mungoi në mbrëmjen e maturës, bukuroshja tregon arsyen (Video)

Edhe pse Kylie Jenner mbush 20 vjeç këtë muaj, ajo nuk arriti asnjëherë të shkojë në mbrëmjen e maturës. Por, dëshira e yllit televiziv u plotësua këtë vit.

Kylie mori pjesë në mbrëmjen e maturës të shkollës së mesme “Rio Americano ” në prill të këtij viti me shoqen e saj të ngushtë Jordyn Ëoods, transmeton Indeksonline. E gjithë eksperienca do të shfaqet në shoëin televiziv të Kylie “Life of Kylie”, premiera e të cilit do të jetë më 6 gusht.

Në njërin prej episodeve të kësaj shfaqje, Kylie rrëfehet te asistentja e saj  Victoria Villarroel për arsyen e mugnesës në mbrëmjen e maturës.

Sipas rrëfimit të bukuroshes, ajo kishte marrë mësime në shtëpi, gjë që e kishte pamundësuar pjesëmarrjen e saj në atë mbrëmje.

Ajo tregon se si fshiu të gjithë shoqërin e saj të vjetër në rrjetin social Instagram, pasi që ishte shumë “xheloze” që ata patën rastin të shkonin dhe të kënaqeshin atë natë, transmeton Indeksonline.

“Unë nuk mund t’i shihja. Me të vërtetë më bënë të ndihem e trishtuar ” shton Kylie./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Humb jetën aktori i mirënjohur

Kuzey Vargin, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *