Home / Showbiz / Leonora Jakupi nuk përmbahet, kështu e komenton Albërie Hadërgjonaj (Foto)

Leonora Jakupi nuk përmbahet, kështu e komenton Albërie Hadërgjonaj (Foto)

Dy këngëtaret e njohura kanë një shoqëri të mirë me njëra –tjetrën.

Albërie Hadërgjonaj dhe Leonora Jakupi duket se kanë raporte të mira, dhe jo rrallë herë këtë e tregojnë edhe publikisht- shkruan Indeksonline.

Është Albëria ajo e cila ka shpërndarë një foto seksi në Instagram, me ç’rast Leonora nuk është përmbajtur dot pa e komentuar.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *