Home / Kuriozitete / LIFESTYLE Kjo është dasma më luksoze e verës, një unazë 7 milionë euro dhe një tortë 8-katëshe (FOTO)

LIFESTYLE Kjo është dasma më luksoze e verës, një unazë 7 milionë euro dhe një tortë 8-katëshe (FOTO)

Vera është periudha e dasmave, por padyshim që ceremonia më luksoze e 2017 është ajo e manjatit rus, Aleksey Shapovaloc që është martuar me të dashurën e tij modele Ksenia Tsaritsina.

 

Ceremonia u mbajt në Rublevka, zona lindore e Moskës dhe u karakterizuar nga luksi i shfrenuar dhe bukuria e pashoqe e nuses, përcjell “GSH”. Ajo që bëri më shumë bujë qe unaza në gishtin e modeles, që kishte një vlerë prej plot 7 mln eurosh.

Për ditën e madhe nusja kishe zgjedhur 2 fustane të mbuluara me diamante, ndërsa torta ishte një skenografi më vete me 8 kate.

 

Fotot e mëposhtme flasin vetë dhe meqë ra fjala, çifti qenka shumë simpatik.

dfg-1

foto1-1

Fotot e mëposhtme flasin vetë dhe meqë ra fjala, çifti qenka shumë simpatik.

foto-2

foto3

Gjithashtu lexo

A është Toka e ndjeshme ndaj vrimave të vogla, të zeza?

Universi mund të mbushet me vrima të lashta të zeza, të cilat kalojnë afër nesh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *