Home / Kuriozitete / Lopët presin te Laboratori i Analizave

Lopët presin te Laboratori i Analizave

Dikush ndoshta mendon që kanë hyrë në rënd për t’i bërë analizat, por realisht kjo nuk qëndron.

Lopët e Pejës janë parë sot duke pushuar nën hijen e Spitalit Regjional të këtij qyteti, saktësisht në hyrje të Laboratorit të Analizave, transmeton Indeksonline.

Lara e Bala, sikur ta dinin që do të dalin në foto dhe ato janë përkujdesur për një paraqitje sa më të mirë./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Fqinjët gjermanë përcjellin në lot familjen shqiptare që kërkonte azil (Video)

Historia e një familjeje shqiptare që nxirret nga shtëpia për t’u deportuar, ka nxjerrë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *