Home / Showbiz / Lora Braha shkëlqen me elegancën e saj (Foto)

Lora Braha shkëlqen me elegancën e saj (Foto)

Këngëtarja Lora Braha, motra e këngëtares së njohur Mihrije Braha, shquhet për të njëjtën elegancë si motra e saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndan me fansat herë pas here imazhe të ndryshme nga aktivitetet muzikore.

Së fundmi, Lora ka qenë përzgjedhja e një nuseje koosvare, e cila ka lindur dh jetuar në Zvicër, por që dasmën vendosi ta bëjë në Kosovë.

Ndërkohë, Lora është dukur mjaft e bukur në këtë mbrëmje, teksa krahas saj shkëlqente edhe Mihrija.

Fotografitë e publikuara në rrjetet sociale nga vet këngëtaret, kanë arritur të marrin pëlqyeshmërinë e shumë prej ndjekësve të tyre. 

 

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *