Home / Lajme / Rajon / “Masakër” tek Mali i Robit, Berisha publikon videon

“Masakër” tek Mali i Robit, Berisha publikon videon

Ish- kryeministri Sali Berisha publikon një video të dërguar nga një pushues tek Mali i Robit.

Në video dallohet ndotja që i është bërë bregdetit, ndërsa Berisha dhe pushuesi ia “faturojnë” kryeministrit Rama.

 

Gjithashtu lexo

Edhe një veturë e vjedhur gjendet përmes Facebook-ut (FOTO)

Pak ditë pasi u gjet një kamion i vjedhur përmes grupit të Facebook-ut “Marakli t’kerreve”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *