Home / Lajme / Rajon / Mikullovci: Seanca nuk mund të mbahet pa PAN-in

Mikullovci: Seanca nuk mund të mbahet pa PAN-in

Kryesuesi i seancës, Adem Mikullovci ka thënë, seanca e sotme nuk mund të mbahet nëse PAN nuk vinë.

Ai ka thënë do të kërkoj nga grupet parlamentare që të merren vesh për caktimin e seancës se radhës nëse dështon kjo e sotit dhe kur do qe ata të pajtohen do ta thërras seancë.

Mikullovci ka përsëritur qëndrimin e Vetëvendosjes se nuk e votojnë Haradinajn edhe nëse Veseli heqë dorë nga kandidimi për kryetar të Kuvendit.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *