Home / Lajme / Minutat e para të Neymarit ndaj Toulouse: Përlotet, driblon bukur, godet shtyllën dhe në fund shënon gol (Foto/Video)

Minutat e para të Neymarit ndaj Toulouse: Përlotet, driblon bukur, godet shtyllën dhe në fund shënon gol (Foto/Video)

Fillimi i ndeshjes së Neymarit me Paris Saint Germainin ndaj Toulouse ka nisur me emocione të përziera.

Së pari u përlot teksa në stadium kishte një minutë heshtje për nder të viktimave të sulmit terrorist në Barcelonë.

Por, vetëm dy minuta nga fillimi i ndeshjes dribloi bukur lojtarin kundërshtar duke u duartrokitur nga tifozët.

 

Gjithsesi pas gjithë kësaj ai lëshoi një shans të mirë për gol, duke gjuajtur në shtyllë.

 

Pak minuta më vonë mysafirët kanë shënuar gol ndaj PSG-së me anë të Max Gradel.

 

Por, si gjithmonë e bukura vonon dhe braziliani e gjeti golin në minutën e 31-të.

 

Gjithashtu lexo

OZIL DO TË RIBASHKOHET ME MOURINHON KUR T’I PËRFUNDOJË KONTRATA

Mesuti Ozil kërkon të transferohet te Manchester United në fund të kontratës me Arsenal, sipas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *