Home / Lajme / Rajon / Ndahet nga jeta motra e Sali Berishës, ja reagimi i Shkëlzenit (Foto)

Ndahet nga jeta motra e Sali Berishës, ja reagimi i Shkëlzenit (Foto)

Mbrëmjen e djeshmë është ndarë nga jeta motra e ish Kryeministrit Sali Berisha.

Hajrie Osmanin është ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare. Për ndarjen nga jeta të Hajirijes ka reaguar dhe Shkëlzen Berisha.

‘Te dashur miq me hidherim njoftoj ndarjen nga jeta te halles sime Hajrie Osmani. Zoti i dhente paqe dhe shperblim per gjithe fisnikerine,miresine, virtytin dhe dashurine qe ka sjelle ne familjet tona cdo dite te jetes se saj.’-ka shkruar Shkëlzeni në profilin e tij në Facebook.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj vdekje. Motra e Berishës  jetonte prej kohësh në Kodër-Kamëz.

Ish-kryeministri Berisha ka patur edhe një vëlla, Selim Berishën, i cili është ndarë nga jeta në kohën e komunizmit.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *