Home / Showbiz / “New Rules” tejkalon parashikimet, 101 milionë klikime për një muaj (Video)

“New Rules” tejkalon parashikimet, 101 milionë klikime për një muaj (Video)

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, një muaj më parë solli projektin e saj më të ri me titull ‘New Rules’.

Që nga publikimi i kësaj kënge, Dua ka arrit vazhdimisht të tregojë shumë suksese me të, shkruan lajmi.net.

Kënga po tejkalon parashikimet e këngëtares dhe pa mëndyshje mund të renditet në mesin e këngëve më të suksesshme të saj, shkruan lajmi.net.

‘New Rules’ tashmë ka arritur edhe një tjetër sukses, ajo ka kaluar shifrën prej 101 milionë klikimesh në platformën Youtube.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *