Home / Lajme / Rajon / Njësia Speciale ‘pushtoi’ mbrëmë një klub të natës në Prishtinë (Foto)

Njësia Speciale ‘pushtoi’ mbrëmë një klub të natës në Prishtinë (Foto)

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës mbrëmë ka zhvilluar një aksion për kapjen e një grupi kriminal në klubin e natës ‘ZoneClub’.

Njëri nga menaxheret e këtij klubi të natës ju drejtua pjesëmarrësve me fjalët, se janë urdhëruar nga policia të ndalin muzikën, pasi dyshohej se brenda ishin disa persona që kanë kryer krime të rënda.

Policia ka marrë pronarët e këtij klubi dhe kërkuar nga të gjithë pjesëmarrësit të bashkëpunojmë me ta raporton lajmi.net.

Po ashtu, pjesëmarrësit janë bastisur nga policia në dalje të këtij lokali të natës.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *