Home / Showbiz / Njihuni me modelen gjermane që duket si Gigi Hadid (Foto)

Njihuni me modelen gjermane që duket si Gigi Hadid (Foto)

Njihuni me modelen gjermane që duket si Gigi Hadid (Foto)

Iza Ijzerman, modelja nga Gjermania që jeton dhe vepron në Holandë po shijon sukseset e saj në botën e modelimit. Ajo tashmë ka marrë famë të madhe edhe në Londër, transmeton Indeksonline.

Ngjashmëritë e Iza me modelen e mirënjohur Gigi Hadid janë për t’u habitur, sytë ngjyrë të kaltër dhe flokët bionde bëjnë që këto të dyja të ngjajnë shumë.

22 vjeçarja veçohet për linjat e saj të trupit, ajo karakterizohet për “mbipeshë” në botën e modelizmit mirëpo kjo nuk e ndaloi modelen të prek majat e kësaj fushe./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *