Home / Showbiz / Nuk do ta besoni se ekzistojnë këto gra (Video)

Nuk do ta besoni se ekzistojnë këto gra (Video)

Beshine është gruaja me gjoksin më të madh në botë…

Erika Ervin është gruaja më e gjatë në botë., Asha Mandela ka flokët më të gjata në botë…

Do të njiheni gjithashtu me gruan më të vogël, mbretëreshën e zemrës, e shumë gra të tjera të cilat njihen nëpër botë duke thyer njëkohësisht edhe rekorde botërore, shkruan lajmi.net

Deformimet në trupin e disa prej tyre shkaktojnë huti, se a janë të tilla apo janë pasojë e fotoshopit? Mirëpo, video më poshtë tregon se gjithçka është e vërtetë.

Shikojeni.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *