Home / Showbiz / Nuk e dini, por ky është sekreti i emrit të vajzës së Leonorës (Foto)

Nuk e dini, por ky është sekreti i emrit të vajzës së Leonorës (Foto)

Edhe pse u bë e ditur se emri i vogëlushes që këngëtarja e solli në jetë dje është i një qyteti Italian, nuk ka të bëjë vetëm me këtë pjesë, shkruan revista Kosovarja.

Andora, një emër vërtetë i rrallë dhe shumë i bukur me të cilin çifti e pagëzoi vogëlushen e tyre, ka të bëjë edhe me inicialet dhe mbaresat e emrave të të dyve, duke krijuar kështu një emër që vërtetë tingëllon bukur për çdokënd.

Leonora Poloska edhe pse me një pauzë të gjatë në karrierë është ndër fytyrat më të përfolura të medieve rozë, e cila tashmë mban epitetin më të bukur që mund ta gëzojë një femër.

And-in dhe Leon-ora/ AndOra. Ta gëzojë emrin vogëlushja./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *