Home / Showbiz / Nuk ndalet Shkurte Fejza, nxjerr në shitje albumin e ri (Foto)

Nuk ndalet Shkurte Fejza, nxjerr në shitje albumin e ri (Foto)

Nuk ndalet Shkurte Fejza, nxjerr në shitje albumin e ri (Foto)

Shkurte Fejza tashmë ka realizuar edhe albumin e saj më të ri.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja përmes rrjeteve soiale, shkruan Indeksonline.

Shkurte Fejza para pak ditëve ka lansuar edhe projektin e saj më të ri muzikor. Kjo këngë ka ardhur në bashkëpunim me Valbona Halilin dhe Arianit Hoxhën.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *