Home / Kuriozitete / Nuk ngopen në tokë, dasmorët e hedhin vallen në mure (Foto)

Nuk ngopen në tokë, dasmorët e hedhin vallen në mure (Foto)

Dasmorët ne Bushtran të Preshevës po ja hedhin vallës mbi muret e oborrit. Këta burra nën tingujt e tupanit po e shprehin harenë dhe gëzimin duke vallëzuar mbi mure.

Tashmë ka filluar sezona e dasmave, ato po organizohet gjithandej dhe secila në mënyrë të veçantë, GazetaExpress.

Deri më tani kemi parë duke e marrë nusën me helikopter, duke vallëzuar me tupan në mënyrë tradicionale por është hera e parë që po shihen burrat duke vallëzuar në këtë mënyrë.

 

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *