Home / Kuriozitete / Oktapodi dhuron spektakël në Dhërmi (Video)

Oktapodi dhuron spektakël në Dhërmi (Video)

Jugu i Shqipërisë përveç pamjes së mrekullueshme, ofron dhe një numër të konsiderueshëm gjallesash.

Ditën e sotme një pushues në Dhërmi është mrekulluar teksa pas dorës i është ngjitur një oktapod.

Në video oktapodi shihet teksa vërtitet rreth dorës së djalit.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *