Home / Kuriozitete / Pamje e tmerrshme se si godet stuhia një qytet të tërë (Video)

Pamje e tmerrshme se si godet stuhia një qytet të tërë (Video)

Pamje të pabesueshme kanë kapur momentin e tmerrshëm kur një stuhi rëre gëlltitë një qytet të tërë në verilindje të Kinës.

Pamjet u kapën në Ejina më 2 gusht dhe shfaqin një qytet të vogël duke u ngulfatur tërësisht nga stuhia.

Disa njerëz mund të dëgjohen duke bërë panik, përderisa stuhia afrohet pranë shtëpive dhe stacionit të trenit, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon:

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *