Home / Lajme / Rajon / Përmirësohet gjendja shëndetësore e Mikullovcit

Përmirësohet gjendja shëndetësore e Mikullovcit

Përmirësohet gjendja shëndetësore e Mikullovcit

Deputeti Adem Mikullovci e ka konfirmuar se do të marrë pjesë në vazhdimin e seancës që pritet të filloj nga ora 15:00 pasi që fillimisht u raportua se ka probleme shëndetësore.

Vetëvendosje e ka konfirmuar se deputeti është mirë dhe është në gjendje të kryesojë vazhdimin e seancës.

Mikullovci, deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, është ndjerë keq pas seancës konstituive të Kuvendit, të cilin e kryesoi e të cilin e mbylli pas rrëzimit me vota të propozimit të PAN-it për shtyrje të seancës.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *