Home / Kuriozitete / Pijeni për 6 muaj këtë pije çudibërëse për të rritur imunitetin dhe hequr kilet e fitura ndër vite

Pijeni për 6 muaj këtë pije çudibërëse për të rritur imunitetin dhe hequr kilet e fitura ndër vite

Xhenxhefili është jashtëzakonisht i dobishëm për të humbur peshën ekstra që e keni fituar për një kohë të gjatë. Dhe këtë e bën në një kohë shumë të shkurtër, është edhe më efektiv se sa ilaçet e shumta, dhe suplementet që ofrohen në treg.

Kjo është mënyra se si duhet ta përgatisni atë:

Vloni 1.5 litra ujë dhe shtoni një rrënjë të copëtuar xhenxhefil (5 cm). Kur ajo zbut, kullojeni përzierjen.

Përdorimi Shtypeni reklamën e mëposhte dhe pas 5 sekondave do te hapet receta e plotë

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *