Home / Showbiz / Policia anulon koncertin e Gold Ag-së (Foto)

Policia anulon koncertin e Gold Ag-së (Foto)

Si çdo artist edhe reperi Gold Ag këto ditë është shumë aktiv në mbrëmje muzikore.

Mbrëmë ishte paraparë që ai të performonte në qytetin e Kamenicës, ku edhe u prit nga një numër i madh i fansave të tij, shkruan lajmi.

Por, diçka shkoi keq dhe koncerti u anulua nga policia, por reperi u premtoi qytetarëve të Kamenicës që këtë koncert do ta zëvendësojë me datë 6 gusht.

““FALEMINDERIT KAMENICË ❤Edhe pse nuk munda që të këndoj shkaku që u ndalu muzika nga policia, ju kërkoj falje nga zemra. Por këtë pritje do ta zëvendësoj me datën 06 Gusht në vendin e njejtë @thewalllounge. Faleminderit edhe njëherë dhe shihemi të Dielën ❤❤❤❤❤” shkruan Gold Ag në postimin e tij në Instagram.

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *