Home / Showbiz / Premierë: Genta publikon këngën “Dy Dashni” (Video)

Premierë: Genta publikon këngën “Dy Dashni” (Video)

Genta Ismajli ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Dy Dashni”.

Kënga është rezlizuar së bashku me videoklip, shkruan Indeksonline.

Për muzikën është përkujdesur Alfred Sula, për tekstin Muma dhe videoklipi u realizua nga MaxProduction.

Në këtë klip si cdo herë, Genta ka ardhë tejet seksi dhe shumë provokative.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *