Home / Lajme / Rajon / Rrahje masive në Shkup

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes gjashtë personave të pa njohur deri tani për autoritetet e vendit.

Në këtë përkeshje është lënduar një i ri me incialet N.N(22) nga Shkupi ku është goditur në anën e djatht të syrit më pastaj mënjëher është hospitalizuar në spitalin e përgjithshëm të Shkupit “8-Shtatori”, ku më pastaj është transferuar në Qendrën klinike “Nënë Tereza”.

Nga ana e mjekut ju është konstatuar lëndime të rënda trupore ku është ndaluar për mjekim në Spital. Po merren të gjitha masat për zbardhjen e rastit, thonë nga MPB.

Gjithashtu lexo

Edhe një veturë e vjedhur gjendet përmes Facebook-ut (FOTO)

Pak ditë pasi u gjet një kamion i vjedhur përmes grupit të Facebook-ut “Marakli t’kerreve”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *