Home / Showbiz / Rrëfehet Justin Bieber, pasi i zhgënjeu mijëra fansa me gjestin e tij

Rrëfehet Justin Bieber, pasi i zhgënjeu mijëra fansa me gjestin e tij

Rrëfehet Justin Bieber, pasi i zhgënjeu mijëra fansa me gjestin e tij

Një javë më parë pop ylli kanadez, Justin Bieber anuloi 14 koncertet e mbetura në turneun e tij aktual botëror.

Bieber zgjodhi rrjetin social Instagram që të thyej heshtjen rreth arsyes se pse anuloi  turneun.  Ai falenderon fansat e tij për eksperiencën e mrekullueshme që ka përjetuar në këtë turne për 18 muaj rresht.

Pasiguria në vetëvete, lidhjet e dështuara ishin disa nga arsyet pse Justin nuk ishte në gjendje të vazhdonte pjesën e mbetur të koncerteve .

“Unë jam i vetëdijëshëm se asnjëherë nuk do të jem perfekt dhe do të vazhdoj të bëjë gabime diçka që nuk do e bëjë është të ndihem i turpëruar nga gabimet e mia, por do të mësoj nga ato “ shkruan ndër të tjera Bieber./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *