Home / Lajme / Rajon / Seanca e sotme në prag të dështimit, PAN nuk pritet të marr pjesë?

Seanca e sotme në prag të dështimit, PAN nuk pritet të marr pjesë?

Seanca e sotme në prag të dështimit, PAN nuk pritet të marr pjesë?

Seanca plenare e paralajmëruar për ora 15:00 me pikën e vetme të rendit të ditës zgjedhjen e Kryetarit të Kuvendit dhe nënkryetarëve mund të dështoj.

Burime të ‘Indeksonline’, brenda koalicionit PAN bëjnë me dije se seanca më shumë mundësi nuk do të mbahet sot.

Seanca konstituive u mbyll sot nga ana e kryesuesit të seancës, Adem Mikullovci.

Në këtë seancë u bë verifikimi i deputetëve dhe të zgjedhurit e popullit e dhanë betimin e tyre.

Koalicioni PAN fillimisht kishte kërkuar qe seanca të shtyhet për orën 14:00, por propozimi nuk u mori votat e mjaftueshme./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *