Home / Lajme / Rajon / Sherr në tragetin e linjës Bari-Durrës, italiani rrahë dy shqiptarët

Sherr në tragetin e linjës Bari-Durrës, italiani rrahë dy shqiptarët

Sherr në tragetin e linjës Bari-Durrës, italiani rrahë dy shqiptarët

Dy të rinj shqiptarë, me banim në Durrës, kanë depozituar padi në Policinë e qytetit bregdetar kundër një shtetasi italian, punonjës i sigurisë së tragetit të linjës Bari-Durrës.

Sipas tyre, konkretisht shtetasit me inicialet O.S e A.A, 22 e 25 vjeçarë, në datë 01.08.2017, në Bari, Itali, në ambientet e brendshme të linjës Bari-Durrës, janë rrahur nga një punonjës italian i security të tragetit.

Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e punonjësit të security.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *