Home / Sport / Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë.
Katalunasit e kanë bërë një postim në Twitter, duke shprehur ngushëllime për viktimat.

“Thellë të pikëlluar nga sulmi në qytetin tonë. Të gjitha mendimet tona janë me viktimat, familjet e tyre dhe popullin e Barcelonës”, shkruan Barca, përcjellë “Lajmi.net”.

Policia katalunase e ka konfirmuar zyrtarisht se si pasojë e sulmit terrorist në Barcelonë, 13 persona kanë mbetur të vrarë dhe 50 të tjerë janë plagosur. /Lajmi.net/
https://t.co/QgcOUcYwlZ

Gjithashtu lexo

OZIL DO TË RIBASHKOHET ME MOURINHON KUR T’I PËRFUNDOJË KONTRATA

Mesuti Ozil kërkon të transferohet te Manchester United në fund të kontratës me Arsenal, sipas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *