Home / Showbiz / SHOWBIZ Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena Ara e ndezin zjarr, Moskën (Video)

SHOWBIZ Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena Ara e ndezin zjarr, Moskën (Video)

Tri këngëtare shqiptare, Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena Ara e kanë ndezur zjarr, Moskën me interpretimet e tyre në Festivalin “Europa Plus Live”.
Pamjet nuk kanë nevojë për koment:

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *