Home / Sport / Suarez me lot e përcjellë Neymarin, ky është mesazhi emocionues (Foto)

Suarez me lot e përcjellë Neymarin, ky është mesazhi emocionues (Foto)

Suarez me lot e përcjellë Neymarin, ky është mesazhi emocionues (Foto)

Luis Suarez po ndihet i emocionuar nga largimi i Neymar. Me një mesazh në Facebook, Suarez e ka falënderuar për gjithçka yllin brazilian.

“Shoku im, të uroj të gjithat e mira në të ardhmen. Gjithashtu faleminderit për të gjithë dashurinë që më dhurove, për atë që kam mësuar me ty, për momentet unike që kaluam. Vazhdo kështu dhe mos ndrysho. Të dua shumë vëllau im i vogël” i shkruan Suarez Neymarit të bashkëngjitur me simbole pikëllimi./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *