Home / Sport / Tifozët e PSG-së presin në radhë për ta blerë fanellën e Neymarit (Foto / Video)

Tifozët e PSG-së presin në radhë për ta blerë fanellën e Neymarit (Foto / Video)

 

Fanella e Neymarit po shitet si ‘hallva’ në Paris
Kompania e veshmbathjeve sportive, Nike, ka qitur në shitje fanellën e PSG-së me emrin e Neymarit,

 

Besoni ose jo, tifozët e klubit parisien menjëherë kanë shkuar në dyqan dhe kanë pritur në radhë për ta blerjen fanellën e brazilianit.

 

 

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *