Home / Sport / Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të zjarrta shqiptare, prej mbrëmjes së djeshme ndodhen në Milano.

Ata kanë udhëtuar për të mbështetur skuadrën e tyre e cila sot në 20:45 përballet në një ndeshje historike me Milanin.

 

Ballistët” janë mbledhur në sheshin “Piazza Dome” në Milano dhe janë duke bërë atmosferë fantastike para ndeshjes në “San Siro”.Ata kanë udhëtuar për të mbështetur skuadrën e tyre e cila sot në 20:45 përballet në një ndeshje historike me Milanin.

Ballistët” janë mbledhur në sheshin “Piazza Dome” në Milano dhe janë duke bërë atmosferë fantastike para ndeshjes në “San Siro”. KLIKONI me poshte per ta pa VIDEO:

Gjithashtu lexo

OZIL DO TË RIBASHKOHET ME MOURINHON KUR T’I PËRFUNDOJË KONTRATA

Mesuti Ozil kërkon të transferohet te Manchester United në fund të kontratës me Arsenal, sipas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *