Home / Lajme / Rajon / Tiranë, merr flakë apartamenti në zonën e Bllokut (FOTO)

Tiranë, merr flakë apartamenti në zonën e Bllokut (FOTO)

Një apartament pranë zonës së ish bllokut në kryeqytet është përfshirë nga flakët.

 

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë teksa në terren ndodhet tashmë zjarrfikësja dhe policia.

Ende nuk dihet nëse në apartamentin pranë sheshit “Wilson” ka patur apo jo persona brenda gjatë rënies së flakëve. Fotot  janë publikuar nga Balkanweb.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *