Home / Showbiz / Totalisht ndryshon Adelina (Foto)

Totalisht ndryshon Adelina (Foto)

Këngëtarja Adelina Tahiri ka bërë një ndryshim të madh në stilin e saj!

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se kishte bërë flokët me gërsheta të holla të cilin e kishin ndërruar pamjen e saj, shkruan lajmi.net

Duke mos mjaftuar vetëm kjo, vëmendje mori edhe fytyra e saj.

Kjo se, Adelina kishte dal pa grim dhe si duket kështu, vlerësojeni ju vet!

Gjithashtu lexo

Lora Braha shkëlqen me elegancën e saj (Foto)

Këngëtarja Lora Braha, motra e këngëtares së njohur Mihrije Braha, shquhet për të njëjtën elegancë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *