Home / Showbiz / U përfol se ka kancer, ja si duket “Gylseren” në foton e fundit (Foto)

U përfol se ka kancer, ja si duket “Gylseren” në foton e fundit (Foto)

Nurgul Yesilcay është njëra ndër aktoret më të njohura në Turqi.

Falë rolit të saj në serialin “Paramparça”, si Gylsereni, ajo arriti të bëhet e njohur edhe në Kosovë ku bëri fansa të shumtë për vete, transmeton Gazeta Express.

Ditë më parë aktorja e njohur kishte habitur fansat me një fotografi që kishte postuar ku shihej me flokë të hequra tërësisht.

Nuk dihej nëse bëhej fjalë për ndonjë rol.

Mirëpo me imazhin e fundit që Gylseren ka postuar në Instagram ajo shihet tejet e bukur dhe natyrale së bashku me një të afërme të saj./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *