Home / Showbiz / Vera Ora në ‘garë’ me të bijat, shfaqet me bikini (Foto)

Vera Ora në ‘garë’ me të bijat, shfaqet me bikini (Foto)

Këto ditë kemi parë imazhe të shumta që Rita dhe Elena Ora kanë shpërndarë në rrjete sociale.

Në ato foto, motrat Ora shfaqeshin shumë atraktive në bikini, duke treguar linjat perfekte trupore.

Meqenëse dy vajzat e saj janë në Xhamajka, Vera Ora kishte vendosur që bashkë me bashkëshortin e saj, Nikun të relaksohej pranë një liqeni, transmeton lajmi.

Ajo u shfaq në një varkë e veshur me bikini dhe me kafe në dorë, foto e cila tregonte se Vera edhe pse në moshë, kishte linjat trupore për lakmi.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *