Home / Lajme / Kronika e zezë / Vjedhin derivate nga autobusi, një i arrestuar

Vjedhin derivate nga autobusi, një i arrestuar

Një person është prangosur pasi që së bashku me një person tjetër kanë vjedhur një sasi të derivateve nga një autobus në Prishtinë.

Policia e Kosovës në raportin e sotëm njofton se rasti ka ndodhur natën e kaluar në rrugën “Mbretëresha Teuta”.

Personi i dytë që ka marrë pjesë në këtë vjedhje për momentin ndodhet në arrati.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *