Home / Showbiz / Zbulohet kosovarja që duket identike me Luana Vjollcën (Foto)

Zbulohet kosovarja që duket identike me Luana Vjollcën (Foto)

Luana Vjollca konsiderohet një prej femrave më seksi shqiptare.

Por, një sozi e saj më pak e njohur gjendet në mesin tonë, e që nuk dallon shumë prej saj.

Vajza në fotot më poshtë duket se është një kopje e Luana Vjollcës, e duket si një motër binjake për të.

Buzët, sytë, fytyra, flokët dhe modeli i tyer i flokëve duket i njëjtë.

Nuk dihet nëse Luana është në dijeni për sozinë e saj, e cila duket sikurse ajo.

Luana aktualisht po shijon suksesin e këngës “Benzina” me shumë koncerte nëpër qytetet shqiptare. /Telegrafi

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *