Home / Showbiz / Bes Kallakut nuk i “del” Getoari…kërkon edhe një dhëndër tjetër! (Foto)

Bes Kallakut nuk i “del” Getoari…kërkon edhe një dhëndër tjetër! (Foto)

Foto e reperit Getoar Selimi dhe aktorit Bes Kakallu duke u puthur në buzë së bashku është bërë tashmë virale në rrjete sociale.

Megjithatë duket se shakaja e tyre ka përfshirë edhe dhëndrrin e tretë Vip të këtij viti, i cili në fakt ishte i pari që kurorëzoi dashurinë e tij në martesë, Turjan Hyska. Tek foto e publikuar nga Besi, ai ka shkruar: “Presim të na bashkohet edhe Turjan Hyska.” Ndërkohë komenti i tyre ka qenë: “Më bukur prishet”

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *