Home / Showbiz / 15 vite karierë, 35 vite sfidë të jetës së Armend Ramadanit

15 vite karierë, 35 vite sfidë të jetës së Armend Ramadanit

Stilisti dhe make up artisti i njohur në trevat shqiptare dhe i pari i cili ka thyer shumë bariera e që ka sjellë në opinion vetëm të bukurën Armend Ramadani më 17 shtator (e diel) feston 15 vjetorin e karierës së tij. Krahas 15 viteve karierë, Armendi bën edhe 35 vite sfidë të jetës së tij gjithnjë duke kaluar dhe sakrifikuar të gjitha vetë duke i’a dalë mbanë me shumë sukses.

Detajet e ftesës mund t’i gjeni në vazhdim:

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *