Home / Showbiz / A e keni vërejtur këtë detaj në fytyrën e Engjëllushes? (Foto)

A e keni vërejtur këtë detaj në fytyrën e Engjëllushes? (Foto)

Siç e ka emrin, edhe është. E bija e këngëtares Shyhrete Behluli duket mjaftë engjëllore. E tillë shfaqet edhe në videoklipin e këngës “Kanagjegji”, ku rrezaton ëmbëlsi, shkruan “Kosovarja”.

Mësohet se Engji është tip i gjallë dhe e preferuara e shoqeve, madje që në fëmijëri.

Meçe jemi tek fëmijëri, a mendoni se ishte fëmijë i urtë, i butë, apo…?

Në të vërtet, Engjellusha ka qenë energjike edhe atje, madje nga ajo kohë e ka edhe një shenjë qarjeje në ballë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto të pa përpunuar të këngëtares, shenja dallohet lehtësisht./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *