Home / Showbiz / A e keni vërejtur këtë shenjë në fytyrën e Sonit e cila e fsheh gjithmonë? (Foto)

A e keni vërejtur këtë shenjë në fytyrën e Sonit e cila e fsheh gjithmonë? (Foto)

Arritja e perfeksionit është ajo që secila nga këngëtaret e synojnë, fatkeqësisht. Mirëpo, ajo që ato mendojnë se përbën të përkryerën nuk do të thotë të jetë e vërtetë domosdoshmërisht, përcjell ORAinfo.

Shenja në fytyrë shpeshherë janë më zbukuruese ngase mendojnë.

Soni Malaj është ajo që karakterizohet nga një shenjë në ballë, por ajo në fotot profesionale e fsheh atë.

Mirëpo, në fotografitë joprofesionale ajo i zbulohet mjaft mirë./ORAinfo/

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *