Home / Showbiz / Adelina Tahiri ‘fshehë’ fytyrën…Ҫfarë po ndodh me të…(FOTO)

Adelina Tahiri ‘fshehë’ fytyrën…Ҫfarë po ndodh me të…(FOTO)

ëngëtarja shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri cilësohet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse në skenën muzikore shqiptare, transmeton ORAinfo.

Tahiri, zakonisht në klipet e saj është paraqitur tejet seksi dhe pothuajse gjysmë e zhveshur. Por ndryshe nga përformancat e saj në video klipe, ajo në përditshmërinë e saj shfaqet ndryshe.

Sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet me veshje sportive dhe nuk e ka ekspozuar fytyrën.

Mbase Adelina ka ndonjë problem, apo këtë e ka bërë vetëm që fotoja të duket më spontane…

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *