Home / Showbiz / Albëria feston ditëlindjen, kështu e uron vajza (Video)

Albëria feston ditëlindjen, kështu e uron vajza (Video)

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj sot ka një ditë të veçantë, ajo feston ditëlindjen.

Albëria ka pranuar urime të shumta me rastin e ditëlindjes, por një ishte më i veçantë, shkruan lajmi.net.

Atë e uroi vajza e saj Anxhelina me një video të marrë nga paraqitja e saj në jurinë e YFSF këtë sezonë.

“Urime ditëlindjen Mami!! Jam shumë e bekuar që të kam!!!” shkruan këngëtarja.

 

 

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *