Home / Showbiz / Arbana Osmani zbulon një detaj interesant nga jeta e saj (Foto)

Arbana Osmani zbulon një detaj interesant nga jeta e saj (Foto)

Modertatorja Arbana Osmani është pa diskutim një nga më të dashurat e publikut shqiptar.

Prej disa vitesh ajo është nënë e vogëlushit Jon, i cili duket se ka ndryshuar kuptimin e jetës së saj. Lumturinë që ai i fal, moderatorja e ka ndarë me miqtë e saj të rrjeteve sociale, edhe pse rrallë.

Por me sa duket çapkëni i vokël i shkakton mamai Arbanës disa telashe të vogla.

‘E bej vete, mama…Historia e jetës sime shkruan Arbana krah një memeje.

‘Unë duke pritur që vogëlushi im të përfundojë diçka, duke e bërë krejtësisht vetë.’-shkruan Arbana.

Ky postim ka shkaktuar të qeshura për moderatorin Ledion Liço. Ndërsa gazetarja Bieta Sulo vihet menjëherë në mbështetje të Jonit dhe e vlerëson për këmbënguljen në arritjen e gjërave të tij edhe pse ende një fëmijë.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *