Home / Showbiz / Aurela shfaqet pa grim, befason me pamjen e saj! (Foto)

Aurela shfaqet pa grim, befason me pamjen e saj! (Foto)

Modelja nga Tirana, Aurela Hoxha njihet për linjat e saj seksi. E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me foto provokuese, përcjell ORAinfo.

Por në fundit ajo ka vendosur të bëjë krejt diçka tjetër. Aurela kësaj herë ka pozuar pa grim, duke zbuluar bukurin e saj natyrale.

Modelja e njohur vazhdimisht është akuzuar për operacione plasitike në fytyrë, por Aurela kishte pranuar se vetëm në buzë ka pasur ndërhyrje kirurgjike.

Sidoqoftë në foton e fundit Aurela duket shumë tërheqëse.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *