Home / Lajme / Maqedoni / Besa fillon fuqishëm betejën për Bërvenicën shqiptare

Besa fillon fuqishëm betejën për Bërvenicën shqiptare

Komuna e Bërvenicës gati të jetë e shqiptarëve , paralajmërojnë nga Lëvizja Besa, duke promovuar kandidatin për kryetar komune, Selatin Jusufi.

“Njoftojmë të gjithë shqiptarët e komunës së Bërvenicës, se Lëvizja BESA edhe zyrtarisht fillon garën që komuna të jetë e shqiptarëve me në krye kryetarin e ardhshëm z. Selatin Jusufi…
Na prift e mbara…”, njoftoi Lëvizja Besa.

Gjithashtu lexo

Themeluesi dhe milioneri i Lëvizjes Besa në konventën e PDSH-së

Themeluesi, ideologu dhe milioneri i Lëvizjes BESA: Adnan Ismaili ( pronar i Logos-A dhe Tv …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *