Home / Showbiz / Beyonce një ‘bishë’ në pamje, por kësaj radhe ja huq keq (Foto)

Beyonce një ‘bishë’ në pamje, por kësaj radhe ja huq keq (Foto)

Beyonce dhe Jay Z kanë shkëlqyer me paraqitjen e mbrëmshme në New York.

Vetëm tre muaj pas lindjes së binjakëve, Beyonce ka shfaqur linjat perfekt duke treguar se ka arritur të përmirësoi defektet e lindjes.

Por, një detaj ka bërë që këngëtarja e famshme të ia huqë me veshje.

Gjatë ecjes me fustanin e gjelbërt, Beyoncet i janë vërejtur të brendshme që kanë qenë në kontrast të madh me veshjen e saj.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *