Home / Showbiz / Ç’do flasësh pas këtyre fotove të Albërie Hadërgjonajt? (Foto)

Ç’do flasësh pas këtyre fotove të Albërie Hadërgjonajt? (Foto)

Që në daljet e saj të para , ajo ka ditur të tërheqë publikun me zërin mjaft unik e të veçantë, shkruan Kosovarja për këngëtaren e njohur dhe shumë të pëlqyer Albërie Hadërgjonaj.

Përmendim këtu këngë si “Mirësia dhe e vërteta”, “Ti nuk je”, “Ik tani”, “Kur nuk shkon, nuk shkon” e shumë të tjera , të cilat gjithmonë dëgjohen kudo që janë shqiptarët .

Ju kujtojmë , Albëria ka eksperimentuar edhe me këngë folklorike dhe patriotike, madje i ka kushtuar këngë edhe të madhit Ibrahim Rugova, “Nderi i Kombit”, e cila ende mbetet kënga më e mirë kushtuar ish presidentit historik.

Nëse shumicën prej nesh, mosha e detyron të ngadalësojë ritmin e punës, me Hadërgjonajn ndodh e kundërta, ajo shpejton ritmet!
Për format dhe për bukurinë s’po flasim fare.

Flasin edhe këto foto që cilat të lënë pa tekst dhe pa pyetjen : sa vjet i ka Albëria?
I ka aq sa po duket. Sa vite ia jepni ju?

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *